Çebi Nakliyat | Parsiyel Taşımacılık - Evden Eve Nakliyat - Asansörlü Taşımacılık

Başakşehir Parsiyel Taşıma

Başakşehir Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma hizmetleri dünya genelinde nakliye ve lojistik firmalarının sunduğu hizmetlerin başında geliyor. Dünyadaki ticaret hacmi geliştikçe parsiyel taşıma işlemlerinde de büyük artış görülüyor. Bu yüzden nakliye ve lojistik firmaları taleplere yetişmek adına yeni yeni hizmetlerle müşterilerine büyük kolaylık sağlıyorlar. Bu çerçevede ister hava yoluyla ister kara yoluyla taşınsın aynı araç içerisinde birden çok kişinin eşyasının veya ticari mallarının taşınması parsiyel taşımacılık olarak adlandırılıyor. Parça eşya taşıma işlemine oldukça benzeyen parsiyel taşıma İstanbul Başakşehir parsiyel taşıma hizmeti sunan firmalar tarafından da müşterilerine sağlanabiliyor.
Nakliye sektöründe esas olan taşınması istenen eşya veya malların en kısa şekilde güvenli olarak istenen adrese iletilmesidir. Bu çerçevede parsiyel taşıma hizmetleri aynı nakliye aracıyla birden fazla kişinin eşyasının taşınmasını kolaylaştırdığı için hem ekonomik olarak hem de vakit açısından büyük tasarruf sağlayabiliyorlar. Bu yüzden aynı güzergâha giden farklı eşyaların aynı nakliye aracıyla taşınması eşyaların komple bir şekilde taşınmasının mümkün olmadığı durumlarda tercih ediliyor. Böylece müşteriler tam nakliye aracı masrafından kurutuluyor ve nakliye aracının masrafı eşyası taşınan kişilerle paylaşılıyor. Nakliye firması ise aynı anda birden fazla müşteriye hizmet sunarak hem müşteri portföyünü geliştiriyor hem de müşterilerine büyük kolaylık sağlamış oluyor.
Parsiyel taşıma hizmetleri genellikle belirli bir eşyanın nakliye aracını dolduracak kadar fazla olmadığı durumlarda tercih ediliyor. Bu çerçevede İstanbul Başakşehir parsiyel taşıma hizmeti sunan firmalar farklı müşterilerin az da olsa eşyalarını aynı güzergâh üzerinde istenilen adrese teslim ederek bütçe dostu bir yaklaşım sergiliyorlar.
Parsiyel taşıma hizmetlerinde farklı kişilere ait eşyalar nakliye aracının farklı noktalarına farklı şekilde ambalajlanarak ve belirli bir işaretle işaretlenerek konuluyor. Böylece herhangi bir karışıklık esnasında eşyaların karışmasının da önüne geçilmiş oluyor. Bununla birlikte İstanbul Başakşehir parsiyel taşıma hizmeti sunan firmalar taşınan eşyaların herhangi bir sebepten dolayı zarar görmelerini engellemek ve zarar oluştuğu taktirde müşterinin mağduriyetini gidermek için sigorta hizmeti de sunabiliyorlar. Bu sayede müşterilerine daha güvenli hizmet vermenin memnuniyetini yaşıyorlar.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!