Çebi Nakliyat | Parsiyel Taşımacılık - Evden Eve Nakliyat - Asansörlü Taşımacılık

Başakşehir Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Başakşehir Asansörlü Taşımacılık

Nakliye firmaları eşya taşıma işlemlerinde son yıllarda asansörlü taşımacılık hizmetiyle müşterilerini memnun ediyorlar. Değişen yaşam tarzlarıyla birlikte insanların çok katlı binalarda oturmaya başlaması nakliye hizmetlerinde de değişiklik meydana getirmiş durumda. Eskiden amatör bir şekilde konu komşunun sırtında merdivenlerden bin bir zahmetle indirilip nakliye aracına yüklenen eşyalar artık mobil asansörler sayesinde taşınılacak daire kaçıncı katta olursa olsun rahat ve güvenli bir şekilde taşınarak yeni adreslerine teslim ediliyor. Bu yüzden hem İstanbul Başakşehir asansörlü taşımacılık yapan firmalar hem de diğer nakliye firmaları uygun olduğu takdirde müşterilerin kullanımına sunuyorlar.
Her ne kadar asansörlü taşımayla eşyalar hızlı ve kolay bir şekilde taşınırken asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için bazı kriterler bulunuyor. Öncelikle eşyaların taşınacağı dairenin ön cephede olması ve binanın önünün açık olması gerekiyor. Bu sayede hem nakliye aracı hem de mobil asansör binaya yeteri kadar yaklaşma imkânı buluyor. Binaya istendiği kadar yaklaşabilen mobil asansör dairenin geniş olan balkon kapısından veya yeterli büyüklükteki penceresinden eşyaları alarak nakliye aracına ulaştırıyor. Bu sayede İstanbul Başakşehir asansörlü taşımacılık hizmetleri yüksek katlı binalarda kolaylıkla yapılabiliyor.
Nakliye firmaları asansörlü taşımacılık yapacakları zaman müşterilere önce bir ekspertiz göndererek hem eşyaların hem de eşyaların taşınacağı dairenin durumunu tespit ettiriyor. Daha sonra eğer bünyelerinde mobil asansör bulunduruyorsa bununla birlikte müşteriye bir fiyat çıkarabiliyorlar. Bu sayede müşterinin asansör için ayrı bir ücret ödemesine gerek kalmıyor. Eğer nakliye firması mobil asansöre sahip değilse dışarıdan hizmet alımı şeklinde asansörü temin edip asansör fiyatını da müşteriye yansıtabiliyorlar. Ancak İstanbul Başakşehir asansörlü taşımacılık yapan nakliye firmalarının çoğu nakliye filolarında mobil asansöre sahip durumdalar.
Asansörlü taşımacılık her ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlasa da yine de eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanmasına ayrıca bulundukları yerlerden asansöre taşınmalarında dikkat etmek gerekiyor. Yine asansörün düzgün çalışması ve kabine eşyaların düzgün bir şekilde yerleştirilmesi taşınma esnasında herhangi bir kazanın yaşanmasına engel oluyor.


Başakşehir Asansörlü Taşımacılık, Başakşehir Asansörlü Nakliyat, Başakşehir Evden Eve Nakliyat, Başakşehir Evden Eve, Başakşeh

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!